تماس صمیمی چیست؟

شرکت پخش ماندگار : من تماس صمیمی را به عنوان یک راه ارتباطی مناسب و از نکات فروش کاربردی با شرکت‌هایی می‌دانم که از نظر شما شرکای کاری خوبی هستند اما هنوز محصولات و خدمات شما برای آن‌ها شناخته شده نیست و با آن‌ ارتباط برقرار نکرده‌اند. بر اساس دانش و تجربۀ ما، آن ها بر اساس معیارهای مشتری خوب، جزو مشتریان مناسب شما هستند.

فقط دقت داشته باشید که باید این کار را به‌درستی انجام دهید و به نکات فروش توجه کنید. کلید آن، برقر‌اری یک تماس صمیمی است که بتوانید در ۱۵ ثانیۀ ابتدایی به‌قدر کافی مؤثر و کارا و ارزش‌آفرین باشید، بله، تنها در ۱۵ ثانیه.

پخش تراکت در تهران

۵- انسانی رفتار کنید
سلاح مخفی هر فروشنده‌ای تن صدا و حس شوخ‌طبعی در صدایش است. تن صدای شما می‌تواند افراد را مغلوب کند و توانایی شما در خنداندن دیگران می‌تواند در آینده باعث ایجاد حس اطمینان در آن‌ها نسبت به شما شود.

شرکت‌های طرف حساب شما به‌شدت مشغول هستند، پس سعی کنید تا جایی که امکان دارد رضایت‌بخش و خوب رفتار کنید و نشان دهید که شرایط و خواسته‌های آن‌ها را درک می‌کنید. هنگام برقراری تماس صمیمی‌تان لبخند بزنید، خصوصاً اگر این تماس در اوایل صبح برقرار شده است.

۶- نکات فروش گفت‌وگوی خود را قبل از برقراری تماس آماده کنید
ارجاع دادن به یکی از نکات فروش و موضوع خاص تخصصی و پرسیدن سؤالی اساسی و بزرگ، ایجادکنندۀ سطحی از اطمینان است که می‌تواند دری را برای شروع یک مکالمۀ حرفه‌ای باز کند.

قرارداد پخش تراکت

سعی کنید در خصوص موضوعی که مدیر مربوطه با آن آشنایی دارد به تفصیل صحبت کنید. برای مثال یک نمونه مکالمه می‌تواند این طور باشد: «من هفتۀ پیش یک پست را در وبلاگ شما دیدم که در خصوص امنیت سایبری در شرکت پخش تراکت شما با عنوانی بسیار جذاب نوشته شده بود. من آن مقاله را دو بار خواندم و پاراگرافی که دربارۀ استراتژی x نوشته شده بود، بسیار جذاب بود. تراکت به همین دلیل تصمیم گرفتم با شما تماس بگیرم ببینم آیا این استراتژی کسب و کار نتیجه‌بخش بوده است یا خیر؟».

پخش تراکت ارزان

این نوع شروع مکالمه، بازی را تغییر می‌دهد. همین باعث می‌شود که کلاً نحوۀ نگرش او تغییر کند.

۷- مدت زمان تماس را زیر پنج دقیقه نگه دارید
حتی اگر این‌طور به نظر بیاید که روند تماس صمیمی‌تان به سمت خوبی می‌رود و مشتری از محصول شما رضایت دارد، اما در نظر داشته باشید که حتی یک تماس صمیمی نیز می‌تواند مزاحمت محسوب شود و شما باید تراکت برای زمان مشتری خود ارزش قائل شوید. ازاین‌رو در صورتی که مکالمه خوب پیش می‌رود، بعد از گذشت پنج دقیقه بپرسید که آیا هنوز چند دقیقه وقت دارید یا من باقی اطلاعات را برای شما ایمیل کنم؟

پخش تراکت ارزان

اولین تماس شما فقط یک شروع است، در نتیجه نگران میزان اطلاعاتی که انتقال می‌ دهید نباشید. سپس به مشتری‌تان این امکان را بدهید که دریابد شما نقطۀ عطفی برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات کاری آن‌ها هستید. مشاوره تبلیغاتی

نکات فروش و تماس صمیمی

۱۲ مورد از نکات فروش برای برقراری یک تماس صمیمی
۱- شرکت‌های مناسب را پیدا کنید
بهترین گزینه‌ها آن‌هایی هستند که به‌نظر بهترین مشتری‌ها برای شما هستند. آن‌ها با شما نکات فروش مشترک زیادی دارند، این به آن معناست که می‌توانید چیزهای بیش‌تری را به آن‌ها بفروشید و نرخ سوددهی بالاتری داشته باشید. تمامی خریداران خود را بررسی کرده و خریداران ایده‌آل‌تان را به‌سرعت شناسایی کنید.

پخش تراکت چیست ؟

سابقۀ مشتریان‌تان را بررسی کنید و ببینید بهترین مشتریان شما چه نقاط اشتراکی با یکدیگر دارند. با این کار، شما یک حس منطقی و درست درخصوص هر آن‌چه که باید دربارۀ آن جست‌وجو کنید دارید.

از نکات فروش که باید به آن توجه کنید این است که تنها روی گزینه‌های بزرگ متمرکز نشوید، هرچند شاید یافتن و شناسایی کردن بزرگ‌ترین گزینه‌ها در طول سال مهم باشد، اما در نظر داشته باشید که این گزینه‌ها همیشه هم در دسترس نیستند. سعی کنید روی مشتریانی تمرکز کنید که بارها و بارها از شما خرید می‌کنند.

تراکت پخش کن

۲- دربارۀ شرکت جست‌وجو کنید
آماده شدن برای برقراری تماس صمیمی مهم است. در نهایت، شما اگر دربارۀ مشتری هدف‌تان اطلاعات کاملی نداشته باشید و ندانید که چه چیزهایی برای او مهم است نمی‌توانید ارزش واقعی را ارائه کنید و تأثیرگذار باشید. می‌توانید از لینکدین برای مطالعه در خصوص شرکت و به‌دست آوردن اطلاعات لازم استفاده کنید.

حداقل باید بدانید که شرکت مورد نظر شما چند سال است وارد دنیای کسب‌وکار شده است. همچنین اطلاعاتی در خصوص تعداد کارمندان آن‌ها، موقعیت شرکت و ارزش و جایگاه شرکت داشته باشید.

پخش تراکت تهران

این داده‌ها شاید به نظر ابتدایی و ساده بیایند، اما همین اطلاعات پایه‌ای نکات فروش بسیار مهمی هستند. این اطلاعات و نکات فروش به شما کمک می‌کند تا مشکلات احتمالی را که شرکت با آن رو‌به‌رو خواهد شد شناسایی کنید و توضیحات‌تان را مطابق با آن ارائه دهید. مشکلی که یک شرکت با ده پرسنل دارد قطعاً با مشکلات شرکتی با ۵۰۰ نفر پرسنل متفاوت است.

۳- دربارۀ مدیران شرکت‌ها تحقیق کنید
نکات فروش و مدیران شرکت

من همیشه در این مورد تحقیق می‌کنم که ببینم آیا ممکن است هر کدام از مدیران ارشد شرکت‌هایی که می‌خواهم با آن‌ها تماس بگیرم را بشناسم؟ من به دنبال هر گونه اطلاعاتی هستم که کارم را در برقراری این ارتباط و دریافتن نکات فروش آسان‌تر کند.

من دربارۀ پیشینه‌های آموزشی آن‌ها نیز تحقیق می‌کنم، عکس‌های پروفایل لینکدین‌شان را بررسی می‌کنم تا از این طریق به سر نخ‌هایی دربارۀ شخصیت آن‌ها دست یابم و سعی می‌کنم حیاتی‌ترین مواردی که این مدیر در کارش با آن رو به‌رو است را در نظر بگیرم و دریابم.

پخش تراکت تهران

۴- شروعی عالی داشته باشید
تماس گرفتن با مدیران، یک نمایش است. شما تنها ۱۵ ثانیه زمان دارید تا توجه‌شان را جلب کرده و ارزش‌های خود را نشان دهید. شروع‌تان بهتر است با معرفی تان و این‌که از کجا تماس می‌گیرید باشد. سپس منتظر بمانید تا آن‌ها پاسخ دهند. تبلیغات

قدرت داشتن و کنترل صدا بسیار مهم است. طرف مقابل هیچ نظر و آگاهی دربارۀ این‌که شما که هستید و قصد ارائۀ چه چیزی را دارید، ندارد. تبلیغات بهتر است با اعتمادبه‌نفس بالا به نظر بیایید. چرا که به نظر می‌آید مشتریان‌تان نسبت به افرادی با اعتماد‌به‌نفس بالا بهتر جواب می‌دهند تا افرادی عصبی و مضطرب.

وبلاگ ماندگار یک ,تراکت ,نکات ,آن‌ها ,پخش ,شرکت ,نکات فروش ,پخش تراکت ,تماس صمیمی ,داشته باشید ,در خصوصمنبع

چگونه می‌توان تیم‌ بازاریابی و رضایت مشتریان را با یکدیگر هماهنگ کرد

7 نکته مفید که می‌توانید امتحان کنید.

صاحبان کسب و کارها چگونه مشتریان خود را خشنود نگه دارند

۶ استراتژی فروش خارجی برای تیم‌های فروش میدانی با کارایی بالا

چرا مهم است و چگونه می‌توان آن را بهبود بخشید ؟

چشم‌انداز فروش و ۱۲ نکته اثربخش برای یک تماس گرم و صمیمی

ایده ‌های فروش بیشتر و شش راه برای وادارکردن مردم به خرید از شما

مشخصات

آخرین جستجو ها

سایت اینترنتی سرد خرید اینترنتی انواع بلوک سبک پوکه ای شرکت خدماتی پدیده سرویس خرید پارکت با قیمت مناسب دبلیو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اهنگ,فیلم,سریال,خبر شرکت پشتیبانی ویدئو پروژکتور نی زا بهترین لوازم صوتی و تصویر دنیا مرتضی جاوید غزل نوشته